Majstrovstvá Európy vo futbale EURO 2024 sa blížia

Datum: 25.06.2024

2024 – 14. júna sa začne vrcholný európsky futbalový šampionát - 17. majstrovstvá Európy vo futbale. Oči všetkých futbalových fanúšikov sa budú upierať na Nemecko, kde bude dvadsaťštyri národných reprezentácií bojovať o trofej pre najlepší tím starého kontinentu. Značka Hisense, ako oficiálny partner UEFA EURO 2024, bude opäť veľmi viditeľná.

Majstrovstvá Európy vo futbale EURO 2024 sa blížia

Majstrovstiev Európy vo futbale sa po tretíkrát za sebou zúčastní 24 krajín. Žreb rozdelil účastníkov do šiestich skupín po štyroch, pričom do vyraďovacej fázy postúpia dva najlepšie tímy z každej skupiny a štyri najlepšie mužstvá z tretích miest.

Šampionát v Nemecku bude hostiť desať ikonických štadiónov v desiati mestách. Zápasy základných skupín sa budú hrať od 14. do 26. júna 2024, vyraďovacie boje sa začnú osemfinálovými zápasmi v sobotu 29. júna. Diváci sa môžu tešiť na semifinále 9. a 10. júla 2024 na štadiónoch v Mníchove a Dortmunde. Finále sa bude hrať v Berlíne na veľkolepom Olympijskom štadióne v nedeľu 14. júla 2024 od 21:00.

Slovenskí futbalisti odohrajú svoj úvodný zápas na majstrovstvách Európy v pondelok 17. júna 2024 proti Belgicku, ďalší zápas si zahrajú 21. júna 2024 proti Ukrajine a následne 26. júna 2024 proti Rumunsku. Pri pohľade do histórie sa slovenská futbalová reprezentácia predstaví na ME tretíkrát - po rokoch 2016 a 2020 (2021). Zlato z posledného šampionátu bude obhajovať Taliansko.

Hisense už potretí raz oficiálnym partnerom ME, tiež dvakrát sponzorom MS

Dlho očakávaný futbalový šampionát EURO 2024 pozná svojho oficiálneho partnera od jesene minulého roka. Je ním globálna technologická značka Hisense - svetová dvojka v kategórii televízorov a popredný výrobca veľkých a malých domácich spotrebičov. Tento globálny hráč zohráva významnú úlohu aj v mnohých ďalších oblastiach moderných technologických riešení pre priemysel, vzdelávanie, zdravotníctvo a dopravu.

Hisense sponzoruje majstrovstvá Európy vo futbale už tretí krát po sebe, sponzoroval aj posledné dve majstrovstvá sveta.

Hisense práve angažoval globálneho ambasádora. Je ním nemecký brankár a kapitán FC Bayern Mníchov Manuel Neuer.

Hisense bude vidieť nielen na štadiónoch, ale prinesie tú správnu futbalovú atmosféru aj tým, ktorí budú fandiť z pohodlia domova - napríklad pred jedným zo špičkových televízorov s dokonalým obrazom i zvukom a navyše so špeciálnym športovým režimom pre zážitok ako na štadióne. Futbalové drámy z EURO 2024 bude možné sledovať naživo: vysielacie práva na tento turnaj vlastní zo slovenských televízií Markíza.

Hisense s témou ME aj v originálnej slovenskej kampani

Hisense podporuje šport a spolieha sa na športový marketing aj na miestnej úrovni. Pri príležitosti EURO 2024 Hisense spustil masívnu komunikačnú kampaň, ktorá prebieha naprieč komunikačnými kanálmi vrátane živých podujatí, aktivít na sociálnych sieťach a komunikácie v mieste predaja. Ambasádorom pre Slovensko a Čechy a tvárou kampane je legendárny futbalový útočník Jan Koller.

"Hlavným cieľom je naďalej zvyšovať povedomie o značke Hisense zábavnou formou. V kampani sme sa snažili prepojiť konkrétne technológie s futbalovým žargónom a slovom zmysel, a to naprieč kategóriami: napríklad "Chladenie - so zmyslom pre ľadový kľud", "TV - so zmyslom pre prvoligovú technológiu", "Pranie - so zmyslom pre čistú hru" atď., " dodáva Markéta Haraldsson, brand manažérka značky Hisense pre Českú republiku a Slovensko.

Viac informácií: sk.hisense.com, global.hisense.com   

Sense For Technology

 

Čítané: 34 x