Blog | Sme.sk 22.06.2026 12:02 Každý rok, keď teplota stúpne a vzduch je už vyhriaty, vytiahnem z pivnice bicykel. Na benzínke dofúkam duše, tam je to zadarmo. Každá duša by mala byť primerane natlakovaná.

Čítať celý článok >>