Info.sk 20.06.2026 16:16 Nový primátor Simone Venturini prichádza s radikálnym návrhom, ktorý by mohol jednodňových návštevníkov vyjsť poriadne draho – vstupný poplatok do mesta chce na vrchole sezóny zvýšiť až na 50 eur.

Čítať celý článok >>